DŠB Novice

(: )

Vabilo na redno letno skupščino!

Vse zaninteresirane vabimo na redno letno skupščino Društva študentov Brežice, ki bo v nedeljo, 25.4.2010, ob 10.00 v prostorih MC Brežice, na Gubčevi 10, v Brežicah.

DŠBus ponovno začenja z vožnjo!

V nedeljo, 21.2.2010, in do nadaljnega bo DŠBus ponovno vozil naše študente v univerzitetni mesti - Ljubljana, Maribor.

Javni natečaj za dramsko besedilo

Zveza študentskih klubov Slovenije kot partner mreže s področja razvijanja aktivnega državljanstva mladih razpisuje javni natečaj za dramsko besedilo za gledališko predstavo, ki obravnava problematike mladih (zaposlovanje, bivanje, politika, štipendije, izobrazba ipd.) na zabaven / komičen / tragikomičen / burlesken način.

Vsi na ŠKIs!

Zveza ŠKIS vabi v soboto, 27. februarja, na vragolije na snegu na Roglo! Smučarsko in deskarsko tekmovanje, tek na smučeh in za nesmučarje-pohod, sankanje, Roller-Bahn.

Stran 48 od 56 (Vseh vnosov: 552)

dsb-logo-napis-nov11