Škisova tržnica 2010!

Že 13. leto zapored Zveza Študentskih klubov Slovenije (Zveza ŠKIS) organizira Škisovo tržnico. Tudi letos bo potekala na Letnem telovadišču ND –Ilirija v Ljubljani in sicer...

5. maj je dan, ko se na istem mestu združimo vsi študentski klubi in se skupaj zabavamo vse od 12.00 pa do 2.00 zjutraj. Razdeljeni bomo na šest regijskih otočkov in predstavljali svoje ideje na temo letošnje prireditve Moj kraj, moj ponos.

Dogajanje na glavnem odru bodo otvorili zmagovalci Škisolova, izbora za neuveljavljeno glasbeno skupino, Division, nadaljevali bodo TideKosta, Hamo & Trubute 2 love, skupina Lollobrigida in Zaklonišče prepeva. Zabava bo na vrhuncu, ko bo na oder stopil Magnifico, zaključili pa bodo Dubioza Kolektiv.

Hkrati bo na manjšem odru možno zaplesati ob ritmih elektronske glasbe, za katero bodo poskrbeli Disco Bros, Blue&Deep, Manueldark vs. Spinne in Gramophonedzie.

Zabave ne bo manjkalo, zato se vidimo na Tržn'ci!