Dance Republic - REVELATION in DŠB nagradna igra!

Dance Republic nadaljuje veliki party pohod in sprejema nove državljane. Prva postojanka Revolution se je že zgodila, zdaj je čas za REVELATION!

Gospodarsko razstavišče bo 24. junija v ekstazo plesa popeljal PAUL VAN DYK, nominiranec za nagrado grammy, vrhunski producent in ustvarjalec, ki je poskrbel za visoke standarde trance glasbe.

Vstopnice za ta spektularen dogodek s kar 5-imi prizorišči ter 17-imi najboljšimi dj-i s Slovenije in sveta, lahko kupite v BIT-u (Brežiški info točki) po eksluzivni ceni 29 EUR samo do 10. junija! (Po tem datumu so vstopnice dražje, trenutno pa se drugod prodajajo po ceni 31 EUR.) Cena VIP vstopnice pa je 50 €.

Preko DŠB nagradne igre pa lahko zadanete brezplačno vstopnico! Vse kar morate storiti je to, da pošljete odgovor na vprašanje: Koliko let že deluje Društvo študentov Brežice? na info@drustvo-dsb.si s svojim imenom, priimkom ter telefonsko številko. (Namig: odgovor se nahaja na spletni strani: www.drustvo-dsb.si)

Odgovor je potrebno poslati do 18.6.2010, srečni nagrajenec pa bo objavljen na naši spletni strani dne, 21.6.2010.

Pa srečno!

Nagrajenka je Urška Pavlenč! Vstopnico dvigneš na vhodu z osebnim dokumentom..

Čestitamo!