DŠB Novice

(: )

Dan boja proti aidsu in projekt Varno s ŠKIS-om

Zveza študentskih klubov Slovenije (Zveza ŠKIS) in študentski klubi vsako leto obeležujejo dan boja proti aidsu s projektom Varno s ŠKIS-om. Tudi letos bodo študentski klubi 1. decembra ozaveščali o tej bolezni v svojih lokalnih okoljih, Zveza ŠKIS pa v Ljubljani na Prešernovem trgu.

Do nazga v sklopu projekta Duševno je pomembno

Zveza študentskih klubov Slovenije (Zveza ŠKIS) v sklopu projekta Duševno je pomembno organizira 7 dogodkov na temo duševnega zdravja, ki bodo potekali v novembru in decembru. Prvi dogodek z naslovom Do nazga bo potekal že 8. novembra.

V akciji Manj svečk za manj grobov zbranih 60.375 evrov!

Zveza študentskih klubov Slovenije (Zveza ŠKIS) se je tudi letos s svojimi študentskimi klubi pridružila ekološko-humanitarni akciji Manj svečk za manj grobov. Akcija je potekala na pokopališčih v več krajih po
Sloveniji. Skupaj je bilo v preteklih dneh na pokopališčih zbranih 60.375 evrov.

Študentski klubi in akcija Manj svečk za manj grobov

Zveza študentskih klubov Slovenije (Zveza ŠKIS) bo s svojimi študentskimi klubi tudi letos del ekološko-humanitarne akcije Manj svečk za manj grobov. Akcija bo potekala na pokopališčih v več krajih po
Sloveniji.

Študentska krvodajalska akcija tudi letošnjo jesen

Tudi letos se bo v oktobru odvijala že tradicionalnaštudentska krvodajalska akcija »Častim ½ litra!«. Akcija bo potekala v oblikispletne kampanje, s katero bomo poudarjali pomen krvodajalstva, poleg tega
pa bo kot v preteklih letih potekala tudi organizirana krvodajalska akcija na Zavodu RS za transfuzijsko medicino v Ljubljani.

S študentskimi klubi do čiste Slovenije

Pretekla vikenda sta bila zaznamovana s študentskimi čistilnimi akcijami po Sloveniji. Izvedene so bile v okviru projekta Zveze ŠKIS – S študentskimi klubi do čiste Slovenije. S tem projektom pa smo si mladi zadali, da naredimo korak k čistejšemu lokalnemu okolju in lepši prihodnosti vseh.

Stran 3 od 56 (Vseh vnosov: 552)

dsb-logo-napis-nov11