aaaaaaaaaaaaaaaDŠB Novice

DŠB Novice

(: )

Prednovoletni plesni spektakel in plesne delavnice

Med počitnicami bo pestro. Na Društvu študentov Brežice namreč organiziramo plesne delavnice (hip-hop in breakdance) v obsegu štirih ur. Po delavnicah, se bodo plesalci predstavili na odru in pokazali, kaj so se naučili. Poleg tega pa bodo za njimi zaplesali tudi druge plesne skupine iz Brežic in Posavja, znana slovenska plesna skupina ALLTHAT, čaka pa nas tudi presenečenje ...

DŠB Božiček

Leto je naokoli in k prazničnem vzdušju želimo prispevati tudi na Društvu študentov Brežice, zato že nekaj let zapored izvajamo projekt DŠB Božiček, ki zajema obdaritev najmlajših članov študentskih družin.

X-MAS Party 2011

Na vidiku je nora predbožična zabava, ki bo 23. 12. 2011 od 22. ure dalje.

Vabilo na izredno skupščino

Vabimo te na izredno skupščino Društva študentov Brežice, ki bo v nedeljo, 27. 11. 2011, ob 10.00 v prostorih MC Brežice, na Gubčevi 10 A v Brežicah.

Predlagani dnevni red:

1. Pregled sklepčnosti in potrditev dnevnega reda
2. Sprememba Temeljnega akta Društva študentov Brežice

Ingrid Molan,
predsednica Društva študentov Brežice

ŠKS @Puy St. Vincent - Ski opening 2011

ŠKS @PUY ST. VINCENT - SKI OPENING 2011

(10.12. – 17.12.2011)

ŠTUDENTSKE ZIMSKE POČITNICE
ŠKS se odpravlja na sneg skupaj s KMŠ. Vabimo na najbolj nori študentski "Ski opening 2011"!

Odpravljamo se v vasico Puy St. Vincent v Franciji, kjer bomo preživeli nepozabne zimske počitnice. Zraven odlične smuke bomo poskrbeli tudi za pester športni ter večerni animacijski program.

Pripravili smo vam ponudbo prilagojeno za študentski žep in študentskim željam po zabavi.

Kandidature za svetnika DŠB

Objavljamo kandidate, ki so pravočasno oddali kandidaturo za mesto svetnika v svetu ŠOLS.

Število kandidatov, ki so oddali veljavno kandidaturo za svetnika sveta ŠOLS je eno (1). Ta kandidat je:

- Matic Trebušak, roj. 1990, 4. letnik Računalništva in informatike, smer UNI-RI

Volitve za svetnika sveta ŠOLS bodo v petek, 4. 11. 2011, ob 17.30 v MC Brežice.

Volilna komisija Društva študentov Brežice

Fazanc 2011

Zopet je leto naokoli in pred vrati so že prve počitnice! Verjamemo, da ste v šoli že začeli pridno zbirati lepe ocene, Društvo študentov Brežice pa je za še boljši začetek šolskega leta pripravil tradicionalno prireditev Fazanc!

Stran 37 od 56 (Vseh vnosov: 552)

dsb-logo-napis-nov11