DŠB Novice

(: )

Škisov zajtrk jutri na Foersterjevem vrtu

Na Zvezi ŠKIS tudi letos pripravljamo projekt Škisov zajtrk, ki temelji na ozaveščanju o pomembnosti redne in zdrave prehrane, predvsem zajtrka. Potekal bo jutri, 29. 6. 2020, v Ljubljani. Svoje zajtrke pa bodo pripravljali tudi študentski klubi v svojem lokalnem okolju.

Škisova tržnica in Fundacija Študentski tolar v podporo študentom v stiski

Konec maja se je zaključila 24. Škisova tržnica, v sklopu katere sta Zveza ŠKIS in Fundacija študentski tolar s pomočjo javnosti in partnerjev zbrali 20.000 € za socialno ogrožene študente, ki pomoč najbolj potrebujejo. V luči sodelovanja s Škisovo tržnico je Fundacija Študentski tolar že objavlja poziv za nepovratne denarne pomoči študentom v stiski v skupni višini 20.000 €.

Škisova tržnica z dobrodelnostjo narisala nasmehe na obraze študentom

Zbranih 20.000 € za socialno ogrožene študente!

Uspešno se je zaključila 24. Škisova tržnica, tudi tokrat v spletni obliki, a še vedno srčna, zabavna in edinstvena. Koala Voice, MRFY, Tomi M. in Bojan Cvjetićanin so poskrbeli, da je domove gledalcev napolnil duh Škisove tržnice. Skupaj s pomočjo javnosti, partnerjev in študentskih klubov je bilo zbranih 20.000 € za socialno ogrožene študente, ki pomoč najbolj potrebujejo.

Presenečenja na odru Škisove 2021, dobrodelnost in ustvarjanje še ene edinstvene Škisove tržnice samo 10 dni stran

Na letošnji oder Škisove tržnice prihajajo Koala Voice, MRFY in prvi skupaj kot duet - Tomi Meglič in Bojan Cvjetićanin! 27. maja bodo napolnili tisočere domove s svojo glasbo in z edinstvenim občutkom Škisove tržnice. Vstopnice za dobrodelno Škisovo tržnico so že na voljo na Marketplaceu aplikacije mBills, celoten izkupiček od prodaje pa bo šel v dobrodelni sklad za študente v socialni stiski.

Dobrodelna Škisova tržnica 2021

Nekaj dni nas loči do maja, meseca, ki je rezerviran za študentsko rajanje, zabavo in druženje v toplih dneh - in tudi letos bo tako, čeprav nekoliko drugače. Dobrodelno obarvana Škisova tržnica 2021 bo potekala v četrtek, 27. maja, ko bomo študentje ponovno obujali in ustvarjali spomine edinstvene Škisove tržnice.

Tradicionalna Škisova štorklja letos že 16. leto zapored!

Škisova štorklja je projekt, ki ga Zveza študentskih klubov Slovenije (v nadaljevanju Zveza ŠKIS) organizira za mlade študentske družine in najmlajše bodoče Škisovce. Letos bo tako potekala tradicionalna 16. Škisova štorklja! Potekala bo v obliki likovnega natečaja za najmlajše. Tema letošnjega natečaja pa je »Pomlad se prebuja«.

Študentski klubi enotno v akcijo “Pusti nam žareti”

Zaradi splošne ignorance do študentov in drugih mladih s strani vlade, ki odločitve sprejema brez omogočenega socialnega dialoga, smo študentski klubi problematiko vzeli v svoje roke! Z enotno akcijo Pusti nam žareti želimo ozaveščati o problematiki, s katero se trenutno ne srečujejo le študentski klubi, temveč vsi študentje.

Projekt Empatični december v polnem teku

V sklopu projekta Empatični december se nadaljujejo delavnice in ostale aktivnosti, prav tako pa poteka zbiranje sredstev za otroke in mladostnike, ki so vključeni v projekt Botrstvo.

Stran 4 od 56 (Vseh vnosov: 552)

dsb-logo-napis-nov11