DŠB Novice

(: )

Osnovni tečaj Adobe InDesign

Po eni že uspešni delavnici Photoshopa smo se odločili, da za vas organiziramo tudi tečaj InDesigna!

Interni razpis 2015 - NEREZINE 2015

INTERNI RAZPIS 2015 - NEREZINE 2015

Podaljšano do 24. aprila 2015!! za prostovoljce ZPM Krško v programu letovanj otrok in mladostnikov v organizaciji ZPM Krško.

Več informacij v prilogi.

Škisova tržnica 2014_večerni koncert

Program Škisove tržnice 2015

Velikan hrvaške pop-rock scene bo 40 svečk upihnil na Škisovi tržnici.

Ljubljana, 7. 4. 2015 – Že 18. Škisova tržnica bo čez natanko mesec dni na travnati zelenici Kardeljeve ploščadi združila mlade iz vse Slovenije. V duhu novosti se bo tokrat pojavila na večji lokaciji, vrata pa bo na široko odprla tudi naključnim mimoidočim. Z obširnejšim naborom aktivnosti ter pestrim dnevnim in večernim programom bo letošnja prireditev primerna za vse mlade po srcu.

dsb_logo_napis_nov11

Izredna skupščina 2015

Vabimo te na izredno skupščino Društva študentov Brežice, ki bo v soboto, 3.4. 2015, ob 18.00 uri v prostorih MC Brežice, na Gubčevi 10 v Brežicah.

1_tuddelo

Spremembe študentskega dela

Mnogi študenti poleg svojih študijskih obveznosti opravljajo tudi raznovrstna dela, da si lahko plačujejo stroške bivanja v študijskem središču in ostale stroške študija. V februarju je v veljavo stopil ZUJF-C – zakon, ki uveljavlja spremembe študentskega dela. Poglejmo kakšne:

gfhgfh

Delili smo rožice za dan žena

Tudi letos smo se v Društvu študentov Brežice odločili, da obdarimo žene in dekleta za njihov praznik. Tako smo v nedeljo presenetili žene v Domu upokojencev Brežice ter jih počastili z nageljni. V ponedeljek pa smo cvet poklonili še mimoidočim ženam in dekletom v starem mestnem jedru Brežic. Odzivi na naš obisk so bili prijetni, lahko se prepričate sami:

Stran 19 od 56 (Vseh vnosov: 552)

dsb-logo-napis-nov11