DŠB Novice

(: )

Škisov zajtrk

Zveza ŠKIS letos ponovno organizira Škisov zajtrk, s katerim mlade ozavešča o pomembnosti zdrave prehrane, predvsem zajtrka, ki je ključnega pomena za uspešen začetek dneva vsakega od nas. Letos se bo Škisov zajtrk odvijal 12. marca na treh lokacijah: v Ljubljani, Mariboru in Kopru.

Več informacij najdete v priponki.

Škisova štorklja

Za študentske družinice

Zveza ŠKIS že 14. leto zapored organizira projekt Škisova štorklja, ki je namenjen študentskim družinam. Projekt izpostavlja problematiko študentskih družin v Sloveniji in želi vplivati na aktivno vključevanje družin v širši družbeni prostor. Škisova štorklja se bo odvijala v dveh delih, prvi del predstavlja likovni natečaj za otroke, drugi del pa bo potekal 20. marca v Rožni dolini, ko bo potekal zaključni dogodek.

Več informacij najdete v priponki.

Zakaj na EU volitve?

Vabilo na javno tribuno z mladimi "ZAKAJ MLADI NA EVROPSKE VOLITVE?"

Študentje pozor!

Ljubljana, 18. september 2018: Približuje se začetek novega študijskega leta, zato želi Študentska organizacija Slovenije študente opomniti, kaj vse morajo pred začetkom novega leta še urediti.

Stran 8 od 56 (Vseh vnosov: 552)

dsb-logo-napis-nov11