• Projekti
 • Infomat
 • Novice
 • Dogodki
 • Galerija
 • Kontakt
 • CEO za en mesec

  15. 4. 2019

  40 odstotkov delodajalcev meni, da mladi nimajo veščin, ki jih potrebujejo v njihovem podjetju, in da jih to ovira pri zaposlovanju novih mladih sodelavcev. V Adeccu smo razvili iniciativo, s katerimi mladim ponujamo priložnosti, da razvijejo veščine, ki jih potrebujejo podjetja, ter tako uspešno začnejo svojo karierno pot.

  Mednarodna skupina Adecco mlade talente že šesto leto vabi k vključitvi v program »CEO za en mesec«, ki izbranemu kandidatu omogoča mesečno delovno prakso ob boku direktorja Adecca. Program kandidatom odpre vrata v poslovni svet, saj lahko iz prve roke spoznajo delovanje mednarodnega podjetja. Prijave za CEO za en mesec 2019 zbiramo še do 19. aprila 2019!

   

  Več na povezavi: http://www.adecco.si/ceo-za-en-mesec/?utm_source=Fakultete&utm_medium=pr&utm_campaign=CEO1mesec