Članstvo

Še nisi naš član?

Član društva lahko postane vsak dijak ali študent s potrdilom o šolanju. Veljavno potrdilo o šolanju za tekoče šolsko/študijsko leto prinesi na BIT – Brežiško info točko (Cesta prvih borcev 44), kjer boš podpisal/-a pristopno izjavo in dobil/-a člansko izkaznico. Pristopno izjavo dobiš na BIT-u ali pa jo lahko izpolniš že doma, najdeš jo namreč pod menijem Dokumenti.

Članstvo izkazuješ z veljavno člansko izkaznico, s katero lahko uveljavljaš ugodnosti, ki jih za svoje člane ponuja društvo.

Članstvo v društvu je prostovoljno in brezplačno.

Ob včlanitvi v društvo dobiš tudi darilce.

Želiš podaljšati članstvo?

Potrdilo o šolanju za novo šolsko leto prinesi na BIT, kjer boš na svojo člansko izkaznico dobil nov žig, ki potrjuje veljavnost članstva. Tako lahko ugodnosti, ki jih društvo ponuja za svoje člane, še naprej veselo koristiš.

Ob podaljšanju članstva dobiš tudi darilce.

Stopite v stik

DŠB
Cesta prvih borcev 44
8250 Brežice