DŠB Napovednik

DŠB Unplugged 2017: SOUL, JAZZ IN JAZ

četrtek, 13. julij 2017, 21.0023.59

Posavski muzej Brežice

Skupina SOUL, JAZZ in JAZ z domačinko Anja Hrastovšek na glavnem vokalu bo tokrat zvenela bolj akustično, kot smo je sicer vajeni. Dva vokala (Anja Hrastovšek; Maša But), kitara (Urška Supej), kontrabas (Jan Gregorka), poletni večer na grajskem dvorišču, avtorske pesmi in znane uspešnice – kaže, da bo prvi v nizu letošnjih DŠB-jevih izštekanih koncertov nepozaben!

VSTOP PROST!

Marš v Bresce

sreda, 28. junij 2017petek, 30. junij 2017, .00

Ljubljana-Brežice

Pridružite se ekipi na več kot 100 km hoji iz Ljubljane proti Brežicam, ki jo vsako leto v sklopu Festivala Brežice moje mesto pogumno premagajo pohodniki tradicionalnega »Marša v Bresce«.

Nočni DŠB turnir 3 vs 3

petek, 23. junij 2017, 18.00

Artiče

Pozdravljeni vsi ljubitelji ulične košarke!

Društvo študentov Brežice vabi že na tradicionalni nočni košarkarski turnir v Artičah, ki je organiziran že četrto leto zaporedoma. Turnir bo v petek, 23.6.2017, na igrišču pri OŠ Artiče. Turnir se začne predvidoma ob 18.00h.

2. Turnir začetnikov DŠB

2. turnir začetnikov DŠB

sobota, 17. junij 2017, 10.00

Pozdravljeni "začetniki" tenisa!
Društvo študentov Brežice in Teniški klub Brežice skupaj pripravljata 2. turnir začetnikov v tej sezoni, zato vse začetnike tenisa znova vabimo 17.6.2017 na igrišča teniškega kluba Brežice.
Zbor igralcev in prijave so ob 10.00h v TIE BREAK CAFFE, zraven teniških igrišč.
Za pogostitev igralcev bo poskrbelo Društvo študentov Brežice!!!
V primeru slabega vremena, se turnir prestavi na naslednji vikend.

Lep športni pozdrav, se vidimo! :)

Bal na Bizeljčana

petek, 19. maj 2017, 19.002.00

Gostilna Šekoranja

Društvo študentov Brežice v sodelovanju s 3. vinsko kraljico Bizeljskega Marijo Krivec in Športnim društvom Bizeljsko prireja degustacijo najboljših vin.
Na degustaciji bodo svoje vino predstavljali najuglednejši vinarji z Bizeljskega.

Začetni tečaj francoščine

sobota, 29. april 2017, 18.00

Mladinski center Brežice

Vas je že kdo kdaj vprašal " Parlez Vous français?", vi pa ste samo skomignili z rameni?
Da takšnih situacij več ne bo, Društvo študentov Brežice za vas organizira 15-urni, začetni tečaj francoščine!
Namenjen je prav VSEM v katerih klije želja po znanju novega jezika in se nam želijo pridružiti!

BOK! fest 2017

sreda, 5. april 2017, 22.30

Companeros Ljubljana

Samo štiri dni po bombastičnem DŠB FESTU z Magnificom in Balkan Boysi vas DŠB ekipa ponovno vabi v lajf in to na BOK! fest v Ljubljani‼️‼️

DŠB Fest 2017: Magnifico & Balkan Boys

sobota, 1. april 2017, 21.00

Mladinski center Brežice
Dragi naši,

zaključili smo z zimskim spancem, zdaj pa se pripravljamo na svežo spomlad, številne študentske zabave in nove dogodivščine. Čakaj, a je kdo omenil zabave!? Da! Saj veste, v mislih imamo predvsem tradicionalni DŠB FEST, brez katerega brežiška pomlad ne bila popolna. ;)
Skoči v Planico z DŠB

nedelja, 26. marec 2017, 3.00

Društvo študentov Brežice vas vabi na zadnjo tekmo - veliki finale smučarskih poletov v Planici, ki bo v nedeljo 26.3.2017.
Za vse ljubitelje smučarskih skokov, dobre zabave in druženja, organiziramo avtobusni prevoz iz Brežic, da na zadnji tekmi skupaj navijamo za naše orle! :)
Poizpitni smučarski izlet v Bad Kleinkirchheim

sobota, 25. februar 2017, .00

Društvo študentov Brežice za vas ob zaključku izpitnega obdobja pripravlja prvi in nepozabni smučarski izlet v letošnjem letu! Tokrat vas peljemo na smučarsko pravljico v Bad Kleinkirchheim, da skupaj razmigamo ritke po izpitnem obdobju.

Stran 7 od 31 (Vseh vnosov: 301)