aaaaaaaaaaaaaaaPoizpitni smučarski izlet v Bad Kleinkirchheim

sobota, 25. februar 2017, .00

Poizpitni smučarski izlet v Bad Kleinkirchheim
Društvo študentov Brežice za vas ob zaključku izpitnega obdobja pripravlja prvi in nepozabni smučarski izlet v letošnjem letu! Tokrat vas peljemo na smučarsko pravljico v Bad Kleinkirchheim, da skupaj razmigamo ritke po izpitnem obdobju.

Vstopnina: 0.00

Več:

Prijave sprejemamo do vključno 20. 2. 2017. Cena izleta za člane je 35 €, v nasprotnem primeru odštejete še dodatnih 5 €. Po želji je možno tudi doplačilo v znesku 4 € za fini fini fini golaž!

Prijavite se lahko na BIT točki v Brežicah (Cesta prvih borcev 44), preko SMS sporočila na 031/708-804 (Matic) ali pa preko e-maila bit@drustvo-dsb.si.Ob prijavi navedite svoje ime in priimek, datum in letnico rojstva, ali ste član DŠB-ja, če želite golaž ali ne, postajo, kjer boste vstopili ter kontakt.

Če bo prijav manj kot 35, izlet odpade, zato vam predlagamo, da se prijavite čim prej in ne zamudite te enkratne priložnosti!

Avtobus se bo ustavljal na naslednjih postajah:
AP Brestanica - 4:05
AP Krško - 4:15
Gimnazija Brežice - 4:30

Število mest je omejeno, zato so prijave zares obvezne!

Se vidimo!

DŠB Ekipa