DŠB Napovednik

DŠB Unplugged 2018: Epiphany

četrtek, 5. julij 2018, 21.0023.00

Posavski muzej Brežice

5.7. začenjamo s prvim nastopom v nizu poletnih koncertov na grajskem dvorišču DŠB Unplugged. Preživite krasen poletni večer v družbi mlade vokalne skupine Epiphany, ki same sebe opišejo takole:
Smo skupina Epiphany. Sestavljamo jo Martina Olić, Morena Olić, Tjaša Rupar in Neža Jurečič. Smo nova pevska skupina, ki dela bolj ali manj priredbe znanih pesmi, razlicnih zvrsti. Rade si postavljamo izzive in stremimo h kreativnosti tudi pri ustvarjanju večglasnih priredb.

VSTOP PROST

Risarska delavnica

sobota, 16. junij 2018sobota, 16. junij 2018, .00

Ima rad/a umetnost in si želiš izboljšati svojo risarsko tehniko? Pridruži se nam 16. 6. 2018 ob 10h na tečaju risanja.

Lokacija: BIT Brežice (CPB 44, Brežice)

Medgeneracijsko sodelovanje

sobota, 5. maj 2018ponedeljek, 31. december 2018, .00

Si mlad/a in želiš pridobiti izkušnje pri delu z ljudmi? Želiš narediti nekaj koristnega, hkrati pa tudi uživati? Društvo študentov Brežice ponovno poziva vse mlade, ki želijo sodelovati v projektu Medgeneracijsko sodelovanje z Domom upokojencev Brežice, da se prijavijo na info@drustvo-dsb.si.

Pridi in polepšaj dan sebi in ljudem okoli sebe.

DŠBrain: Tečaj pravilne slovenščine

torek, 24. april 2018torek, 24. april 2018, .00

Te še vedno skrbi, da tvoja ločila niso postavljena pravilno? Si želiš pripraviti slovnično pravilen dopis ali življenjepis, ki te lahko pripelje do delovnega mesta?

Če so se ta vprašanja porajala tudi tebi pridi na prvo srečanje 20. 4. na Info točko BIT (CPB 44, Brežice), kjer se bomo dogovorili za nadaljnje termine.

DŠB Fest 2018: Big Foot Mama, Queen Real Tribute

sobota, 14. april 2018, 21.003.00

Mladinski center Brežice

Dragi naši,

Čeprav zaenkrat še ni videti tako se pomlad hitro približuje, zato je čas da se poleg narave malo zbudimo tudi mi. V Brežicah bomo za to prebujenje poskrbeli z našim tradicionalnim DŠB Festom, ki nam naznanja pomlad, tople dni in približujoče se poletje.

DŠBrain: Tečaj francoščine

sobota, 7. april 2018sobota, 21. april 2018, .00

Vas je že kdo kdaj vprašal " Parlez Vous français?", vi pa ste samo skomignili z rameni?

Da takšnih situacij več ne bo, Društvo študentov Brežice za vas organizira 15-urni, začetni tečaj francoščine!

Namenjen je prav VSEM v katerih klije želja po znanju novega jezika in se nam želijo pridružiti!

Uvodni sestanek bo 7. 4. 2018.

DŠBrain: Tečaj ilustratorja

sobota, 24. marec 2018sobota, 31. marec 2018, .00

Si želiš sam/a ustvariti letak, plakat ali oglas za svoj dogodek ali pa si želiš sam narediti logotip, ikono?

Če se vidiš v opisu in si želiš pridobiti novih znanj ter povečati svoje možnosti za zaposlitev se prijavi na info@drustvo-dsb.si.

Tečaj bo potekal dve soboti, 24. 3. in 31.3. v računalnici MC Brežice.

Smučanje v Bad Kleinkirchheimu

sobota, 24. februar 2018, 5.30

Smučarji POZOR!

Društvo študentov Brežice in Relive bar skupaj organiziramo najboljši smučarski dan, ki ga ne vsekakor smete zamuditi! Peljali vas bomo v Bad Kleinkirchheim, ki je zelo priznano smučišče v Avstriji, nudijo pa kar 103km smučarskih prog.

Ker vsi vemo, da smučanje ni poceni šport, smo se odločili na Društvu študentov Brežice, da združimo moči z Relive barom in vam skupaj pripravimo finančno zelo najugodnejšo ponudbo: 30€ za člane DŠB in 35€ za ostale smučarje. Cena pa vsebuje naslednje: Celodnevna smučarska karta, avtobusni prevoz, malica + pijača, jutranja kavica in kuhano vino.

DŠB Metalnight: Cordura, Necrotik, Ways of a Heretic

sobota, 13. januar 2018, 21.0023.59

Mladinski center Brežice

Po nekaj letih tišine se v soboto, 13. 1. 2018, v Mladinski center Brežice zopet vrača Metal night Društva študentov Brežice. Na hladno in (upajmo) brutalno zasneženo zimsko noč nam bodo zaigrali Ways of a Heretic , so mlada skupina iz Sevnice, ki prinaša nov val black metala na slovensko sceno. Z vplivi starejših in modernejših black metal bendov ustvarjajo svoj stil, ki bo prvič slišan ob izdaji njihovega albuma "In the Candlelight" v letu 2018, Necrotik, novomeščanski metalcore, ki pretresa odre že od 2008 s svojimi hitrimi, agresivnimi, groovy, hkrati pa melodičnimi inštrumentali z Balkanskim pridihom, in Cordura je progresivna death metal skupina iz Velenja. Glasbeno se navdihuje iz različnih glasbenih zvrsti in je unikatna.

Stran 5 od 31 (Vseh vnosov: 301)