sobota, 24. februar 2018, 5.30

Smučarji POZOR!

Društvo študentov Brežice in Relive bar skupaj organiziramo najboljši smučarski dan, ki ga ne vsekakor smete zamuditi! Peljali vas bomo v Bad Kleinkirchheim, ki je zelo priznano smučišče v Avstriji, nudijo pa kar 103km smučarskih prog.

Ker vsi vemo, da smučanje ni poceni šport, smo se odločili na Društvu študentov Brežice, da združimo moči z Relive barom in vam skupaj pripravimo finančno zelo najugodnejšo ponudbo: 30€ za člane DŠB in 35€ za ostale smučarje. Cena pa vsebuje naslednje: Celodnevna smučarska karta, avtobusni prevoz, malica + pijača, jutranja kavica in kuhano vino.

Vstopnina: 0.00

Več:

Program smučarskega dne:
ZBOR - 5:30h v Relive bar na brezplačni jutranji kavici
ODHOD - 6:00h izpred Relive bara (dovolj veliko parkirišče za avtomobile)
ZAČETEK SMUČANJA - 9:00h
KONEC SMUČANJA - 16:00h
ODHOD - cca 17:00h
PRIHOD - 20:00h
Ob prihodu pa vsi vabljeni v Relive bar, kjer se bo začela "APRESKI" zabava, na kateri nas bo zabaval DJ. Za smučarje bodo pripravljene akcijske cene pijač!

Informacije: 040618260 Klemen
Prijave in plačilo: na BIT Brežice, kjer dobite račun s katerim vstopite na avtobus. Število mest je omejeno na 50, zato pohitite s prijavami!