Koncert TRKAJA v Brežicah

Popotovanje iz Ljubljane skozi Brežice v Sarajevo

Več:

Popotovanje iz Ljubljane v Sarajevo

Mladi raper Trkaj bo v sredo dne 10. decembra 2008 krenil na svoje popotovanje iz Ljubljane v Sarajevo, kjer se bo ob 25. obletnici Olimpijskih iger na Bjelašnici, odvila tekma največjih smučarskih asov. Mladenič, ki je poleti prehodil 800 km dolgo romarsko pot Camino v Španiji,bo razisoval etnološke značilnosti, naravne lepote, ljudi in običaje Slovenije in Hrvaške, obiskal najlepše samostane Bosne, svoje vtise pa bo beležil tudi v Srbski krajini. Celotne poti ne bo prepešačil, saj je lepot in zanimivosti, ki bi jih rad za večnost zabeležil na fotografiji in na videu ter predstavil ljudem toliko, da je izbral nekaj krajev, ki se jim bo posvetil.

V petek 12. decembra 2008 se bo ustavil v Brežicah. Malo kdo ve, da je letos poleti radovednež Trkaj raziskoval lepote Posavja. Več dni je preživel v okolici Bizeljskega in Orešja, prepešail vinske poti in spoznaval ljudi našega dela Slovenije. " Viteška dvorana, karneval v Dobovi, atraktivno sporočilo na poti na Svete gore in mnogo drugega so vsekakor del tega kar mora širša javnost spoznati. Slovenija je lepa in prav je, da se vsake toliko tega tudi spomnimo!" je povedal Trkaj.

Prav tako pa bo na kratko predstavil tudi nekaj uspešnic svoje glasbene ustvarjalnosti ob pomoči Društva študentov Brežice.

SOBOTA, 12.12.2008 ob 21.30 uri, MC Brežice,

VSTOPNINE NI!!