aaaaaaaaaaaaThe Doors Alive

Cvetličarna live2
Ljubljana

Več:

THE DOORS ALIVE (Velika Britanija)

V ljubljansko Cvetličarno v soboto, 30. oktobra 2010 ob 21.00 prihaja najboljša »tribute to The Doors« skupina THE DOORS ALIVE iz Velike Britanije! Prihajajo ob 45. obletnici nastanka The Doors in 40. obletnici od zadnjega nastopa te skupine z Jimom Morrisonom! The Doors Alive ustvarjajo zvok, izgled, prisotnost in realistični občutek 60. let prejšnjega stoletja, ki občinstvo popelje nazaj v čas uspešnic legendarnih kalifornijskih rock gurujev The Doors. Na koncertu ne bo manjkalo največjih uspešnic, kot so »Light My Fire«, »When The Music's Over«, »Riders On The Storm«, »The End« in mnogih drugih The Doors 'zimzelenčkov'. Doživite številne uspešnice The Doors na klubskem koncertu v vrhunski izvedbi The Doors Alive! Skupina, ki je konstantno na turneji, pride v Ljubljano naravnost iz Anglije!

NA SPLETU:

www.thedoorsalive.co.uk/the_doors_alive/Home.html
www.myspace.com/thedoorsalive
www.youtube.com/user/doorsalive

Vstopnice lahko kupite na www.eventim.si

Cena vstopnic:
predprodaja: 14,00 EUR