Tečaj Retorike

sreda, 18. november 2015sobota, 19. december 2015, 17.0019.30

Mladinski center Brežice
effective-online-communication

Konec novembra za vas organiziramo 8-urni tečaj Retorike. Odlična priložnost za vse, ki želite spoznati trike dobrega komuniciranja z okolico.

Več:

Seminar je sestavljen iz nastopov pred kamero, vaj za pravilno izgovarjavo, simuliranja različnih situacij in časovnih omejitev ter sestavljanja govora.

Kdo je moje občinstvo? Kako se mu prilagoditi, da me bodo bolje razumeli? Kako jih prepričati? Kakšne so razlike med različnimi mediji, ki jih uporabljamo pri predstavitvah in kako jih pravilno uporabljati?

Delavnica poteka v manjši skupini, katere del si lahko tudi ti. V 8 urnem tečaju boš:

- kritično ozavestil svoj lasten nastop in ozavestil svoje pozitivne lastnosti,

- izboljšal svoje hibe in napake pri nastopanju,

- izboljšal samozavest in se na naslednji nastop podal bolj pripravljen,

- znal načrtovati vsebino, rdečo nit in obvladal izvedbo nastopa,

- postal kritičen tudi do nastopov drugih in medijsko prodanih vsebin.

_______________________________

Imejte v mislih, da trening ni predavanje. Gre za delavnico, ki poleg koristnih informacij in praktičnih napotkov od udeležencev zahteva veliko sodelovanja, praktičnih vaj in poskušanja. To je tudi eden poglavitnih razlogov, da na koncu tečaja ne morete ostati »praznih rok«. Odličen trener bo poskrbel tako za sproščeno in celovito delavnico, obenem pa tudi za individualen pristop do vsakega udeleženca.

POTEK SREČANJ:

Izvedli bomo 3 treninge - dva po 2 uri 30min in enega v trajanju 3 ur

KDAJ:

Prvi trening bomo izvedli v ponedeljek 30.11.2015, od 17.00 - 19.30 kjer se bomo tudi, glede na vašo časovno razpoložljivost, dogovorili za naslednja dva termina.

PARTICIPACIJA:

Udeležba na dogodek je brezplačna, prednost imajo študentje in dijaki, člani Društva študentov brežice

KJE:

Mladinski center Brežice

PREDHODNE PRIJAVE

Zaradi omejenega števila mest zbiramo predhodne prijave na: info@drustvo-dsb.si ali telefonsko številko 041 862 295 (Simona), do petka 27.11.2015. Prijave OBVEZNE!

O trenerju:

LUKA LAČAN je dolgoletni član organizacije EESTEC (Electrical Engineering Students European Organization ), znotraj katere se zadnjih 6 let aktivno ukvarja s treningi mehkih veščin. Javno nastopanje mu je zelo blizu. Do zdaj je izvedel več kot 500 ur treningov, tako doma kot v tujini. Skozi niz delavnic bo z vami delil svoje osebne izkušnje in znanja ter vam svetoval, kako še izboljšati tehniko vašega nastopa.

effective-online-communication