torek, 5. april 2016sobota, 23. april 2016, .00

Tečaj hitrega branja

Si študent ali dijak, ki si želi v čim krajšem času predelati čim več snovi? Ali pa si samo knjižnji molj, ki si želi prebrati na kupe in kupe dobrih zgodb?

Potem je naš naslednji tečaj pravi naslov zate! Namreč DŠB ekipa je tokrat za vas organizira tečaj hitrega branja!

Vstopnina: 0.00

Več:

Tečaj, ki bo potekal 23. 4. 2016, v učilnicah Mladinskega centra Brežice, bo izvedela ga. Zorica Zaklan, magistrica medkulturnega menedžmenta in doktorandka ekonomske sociologije, mentorica, ki ima dolgoletne izkušnje s poučevanjem hitrega branja in motivacijskih treningov za uspešno učenje.

S tečajem bomo pričeli ob 09.00 in ga zaključili ob 16.00. Vmes bo tudi za vse udeležence čas za pavzo oz. kosilo.

Udeležba na sobotni delavnici je za člane Društva študentov Brežice popolnoma brezplačna. Včlanitev  v naše društvo je ob predložitvi potrdila o vpisu v tekoče šolsko leto popolnoma brezplačna, drugača znaša cena za participacijo 15 €, po osebi. Ker pa je število udeležencev omejeno, te prosimo, da se ob zanimanju za tečaj prijaviš preko spletnega obrazca http://goo.gl/forms/qETyNl2jxk

Vljudno vabljeni!