SLOVENIJA IMA TALENT

Hala Tivoli, Ljubljana, Slovenija

Več:

SLOVENIJA IMA TALENT

V nedeljo, 6. junija, bo velik dan za Slovenijo. Eden največjih. Zadrževali bomo dih, stiskali pesti, navijali, jokali in na koncu odločali – kdo bo največji talent Slovenije? Zmagovalec šova Slovenija ima talent se ne bo boril le za bogato nagrado 50.000 evrov, ampak tudi za veličasten naziv najbolj talentiranega tekmovalca.

Del najbolj spektakularnega občinstva pa lahko postane vsak, ki si zagotovi vstopnico, ki so že naprodaj, kupijo se lahko preko spleta ali pa na številnih prodajnih mestih.
Spomnimo ... Ustvarjalci šova Slovenija ima talent iščejo na avdicijah najboljše talente v katerem koli žanru ali spretnosti. V polfinalnih oddajah, ki bodo potekale v živo, bodo vsi polfinalisti pripravili nov nastop in še enkrat stopili pred žirijo in oči Slovenije. Po koncu vsake polfinalne oddaje sta znana dva finalista. Prvi finalist je kandidat, ki zbere največ glasov gledalcev. Žirija pa izbere drugega finalista, in sicer se odloča med kandidatoma, ki sta po številu glasov gledalcev zasedla drugo in tretje mesto. Finale bo 6. junija velik dogodek, na katerem bodo imeli finalisti še zadnjič priložnost, da s svojim talentom očarajo Slovenijo. Gledalci bodo s svojimi glasovi odločili, kdo bo zmagovalec šova, ki bo poleg 50.000 evrov prejel tudi naziv zmagovalec oddaje Slovenija ima talent.

Vstopnice: www.eventim.si