Slovenija : Grčija

Nedelja, 30. Avg 2009
Dvorana Tabor, Maribor, Slovenija

Več:

* V zadnji, tretji tekmi pokala Adecco se bosta v nedeljo, 30. avgusta 2009, ob 20.00 udarili reprezentanci Slovenije in Grčije, katerih državi slovita po dolgoletni košarkarski tradiciji.
* Dvoboj z grškimi košarkarji bo za naše še kako zanimiv, saj gre za moštvo, ki je Slovencem leta 2007 v četrtfinalu evropskega prvenstva v Španiji zadalo enega od najbolj bolečih porazov v zgodovini.
* Grki v Maribor prihajajo z novim selektorjem, Litovcem Jonasom Kazlauskasom in tako rekoč vsemi najboljšimi igralci zadnjih let, zato bo ta tekma ne le pravi športni spektakel, ampak tudi odlična priložnost za oceno pripravljenosti izbrancev Jureta Zdovca pred bližajočim se evropskim prvenstvom, ki se na Poljskem začne 7. septembra.

* Lep košarkarski pozdrav!