SIDDHARTA

Siddharta v Dvorana Tabor, Maribor
v petek 11.12.2009 ob 20.00

Več:

Po odlično sprejeti novi plošči »Saga« in razprodanem predstavitvenem koncertu v ljubljanskem Kinu Šiška, Siddharta nadaljuje s koncerti. Pred nami sta še dva koncerta v letošnjem letu: v petek, 11. decembra ob 20.00 v dvorani Tabor v Mariboru in v soboto, 19. decembra ob 20.00 v Ledeni dvorani Zlato polje v Kranju! Siddharta bo predstavila izbrani repertoar z dosedanjih albumov, seveda pa tudi nove skladbe s plošče »Saga«. Na prihajajočih koncertih, ki bodo trajali med dvema urama in dvema urama in pol, bodo Siddharta nastopili z novo energijo in novim pristopom.

Siddharta se je januarja odpravila v Los Angeles, kjer je pri svetovno priznanem producentu Rossu Robinsonu posnela novo studijsko ploščo z naslovom »Saga«. »Saga« je izšla v soboto, 21. novembra 2009, plošči na pot pa so fantje v Kinu Šiška v Ljubljani pripravili predstavitveni koncert na katerem so premierno v živo pred občinstvom odigrali vse skladbe z albuma. Na plošči je 11 skladb, dobro poznani in na radijskih postajah odlično sprejeti pa so že vsaj štirje singli: »Vojna idej«, »Napalm 3«, »Baroko« in »Angel Diabolo«. Plošča po ameriški izkušnji in zaradi odlične ekipe zveni fenomenalno!   Ker pa so Siddharta koncertni band, bo tudi tokratna nova plošča pospremljena z dvoransko turnejo po Sloveniji. Ljubljani sledi Maribor, Mariboru Kranj, … in kmalu še ostali večji kraji in dvorane po državi. Na prihajajočih koncertih, ki bodo trajali med dvema urama in dvema in pol, bodo Siddharta nastopili z novo energijo in novim pristopom.

vstopnice: eventim.si