Seminar » UČINKOVIT NASTOP NA TRGU DELA«

sreda, 25. februar 2015, 17.00

Interview_Question-655x280

pisanje življenjepisa in priprava na razgovor za delo
Več:
Na Društvu študentov Brežice se več kot zavedamo, da je danes konkurenca na trgu dela zelo močna in neizbežna ter, da se je pri iskanju zaposlitve treba boriti po svojih najboljših močeh.  V upanju, da boste z iskanjem službe imeli čim manj težav ponovno organiziramo delavnico »Učinkovit nastop na trgu dela« kjer boste izvedeli kako se znajti pri sami prijavi in pozneje na razgovoru.

Delavnica je namenjena vsem tistim, ki iščejo delo ali pa jo bodo iskali v bližnji prihodnosti in se želijo celostno predstaviti delodajalcem. Na delavnici se boste seznanili:
-  kako napisati učinkovit življenjepis (oblika, struktura, vsebina življenjepisa in napake,
ki jih pri pisanju življenjepisa ne smemo delati), motivacijsko pismo in spremni dopis za
zaposlitev.
- kako se pripravimo na razgovor z delodajalcem (napake, najpogostejša vprašanja,
predstavitev metode ELEVATOR PITCH).

Dvourno delavnico bomo izvedli v sredo 25. 2. 2015 v Mladinskem centru Brežice, s pričetkom ob 17.00 uri. Delavnico bosta izvedli  Ana-Marija Cetin in Vanja Švajger, samostojni svetovalki na Zavodu RS za zaposlovanje Območni službi Sevnica .

Zaradi omejenega števila mest so potrebne prijave na email naslov: info@drustvo-dsb.si, do vključno 24. 2. 2015.

Delavnica je brezplačna.

Vabljeni!