sobota, 5. november 2016, 10.0014.00

Poslovna angleščina

Ali si mogoče študent/dijak in te mika tujina? Ali bi se želel izkazati na intervjuju za službo v angleščini? Ali si želiš izpopolniti svoje znanje angleščine in se hkrati še zabavati? Potem je naš naslednji dogodek pravi zate!

Vstopnina: 0.00

Več:

Ekipa Društva študentov Brežice (DŠB) tokrat organizira delavnico poslovne angleščine, ki bo potekala 5. novembra 2016 v učilnici Mladinskega centra Brežice. Izvedla jo bo Tina Pirc, univerzitetna diplomirana prevajalka, ustanoviteljica podjetja S Tino v tujino, ki ima dolgoletne izkušnje s področja poučevanja in organizacije tečajev.

Z delavnico bomo pričeli ob 10:00 in jo zaključili ob 14:00.

Udeležba je za člane Društva študentov Brežice popolnoma brezplačna. Članstvo si lahko podaljšaš ali pa na novo ustvariš z veljavnim potrdilom o vpisu, ki ga prineseš na BIT (ob kavarni Vrtnica v centru Brežic) ali pa kar na delavnico.

Ker je število udeležencev omejeno, te prosimo, da se ob zanimanju za dogodek prijaviš preko spletnega obrazca https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRbpafiD1ckF6HH6Yq5rTBHA5SpO2N9lRwN6DQhtOZjok9Bg/viewform?c=0&w=1.

Vljudno vabljeni!

Ekipa DŠB