Poletni koncerti Maja & Robi

četrtek, 24. julij 2014, 9.30

Društvo študentov Brežice v soorganizaciji s Posavskim muzejem Brežice za uvodni koncert projekta Poletni koncerti organizira nastop lokalnega dua - Maje & Robija, ki sta že znana po številnih nastopih na brežiških odrih.

Več:

Njuno glasbeno potovanje traja že kar nekaj časa, zato sta na odru videti suverena in predana glasbenim občutkom. Svoj zvok, ki je posledica njune ljubezni do glasbe in njunega talenta, bosta predstavila v atriju brežiškega gradu, in sicer 24. julija 2014 ob 21:30.

Vabimo vas na četrtkov večer, ki je zgoraj omenjen - ni izgovora, da ne bi prišli! Poletje, prijatelji, vetrček, prijetni zvoki v krasnem atriju mogočnega gradu ... Mi že komaj čakamo svojo dozo navdihujoče glasbe!