aaaaaaaaaaaaDŠB Poletni koncerti - Ansambel Drakslerji

DŠB Poletni koncerti - Ansambel Drakslerji

petek, 10. september 2010, .00

Mestni Atrij, Brežice

V petek, 10.9.2010, se nam bo v okviru DŠB poletnih koncertov predstavil Ansambel Drakslerji, ki so s svojo glasbo navdušili že lani. Zato vabljeni ob 20.00 v kavarno Mestni Atrij!

Več:

Ansabmel drakslerji je mlad ansambel, ki se ukvarja z igranjem narodne in pa zabavne glasbe na različnih zabavah in prireditvah. Ansambel  je skupaj 4 leta. Skupino sestavljajo 4 člani: Miran, Marko V., Jure in Marko Ž.. Igrajo na več različnih inštrumentov, kot so: harmonika, ritem kitara, bas kitara, bariton, trobenta, klaviature, pozavna. Vsi štirje pa so tudi vokalisti. V letošnjem letu so posneli svojo prvo skladbo, v prihodnje pa načrtujejo posneti zgoščenko. Nameravajo pa se udeležiti tudi festivalov in tekmovanj.