aaaaaaaaaaaaNočni pohod z baklami na Šentvid - PRESTAVLJEN!

Nočni pohod z baklami na Šentvid - PRESTAVLJEN!

sobota, 25. december 2010, .00

Čatež

Današnji pohod je odpovedan, zaradi pomanjkanja snega. Še naprej vabljeni k spremljanju naše strani, kjer bo v kratkem objavljen nov termin...

Več:

Ker imamo to zimo dovolj snega in mraza, smo se na Društvo študentov Brežice odločili, da bomo še pred novim letom izvedli naš že tretji nočni pohod z baklami na Šentvid.

Vabimo vse, ki želijo ob nočnem pohodu z baklami uživati v zimski idili, da se nam pridružijo to soboto, 25.12. ob 8. uri zvečer, nad Petrolom v Čatežu. Tam se bomo zbrali in nato v prijetni družbi odpravili na pohod vse do cerkvice, na vrhu Šentvida.

Za bakle in nekaj pijače bo poskrbljeno. Morate se le udeležiti v čim večjem številu ter tako poskrbeti za rekreacijo tudi v zimskem času in hkrati občudovati vse lepo, kar nam narava v tem času ponuja.

Se vidimo!