DŠB planinc

nedelja, 29. marec 2009sobota, 19. december 2009, .00

Društvo študentov Brežice pripravlja pohode po slovenskih gorah za vse ljubitelje narave in pohodništva!

Več:

Ker se v Društvu študentov Brežice zavedamo pomembnosti zdravega duha v zdravem telesu, pripravljamo za vse tiste, ki so enakega mnenja, različne izlete po slovenskih, goskih poteh. Tako bomo imeli možnost, da se družimo, zabavamo in hkrati naredimo nekaj dobrega za našo dušo ter telo.

Izleti:
- Brežiška planinska pot (29.3.)
- Ratitovec (18.4.)
- Tržaški kras (9.5.)
- Sv. Višarje, Dobrač (Italija, Avstrija, 13. in 14.6.)
- Triglav (16. in 17.8.)
- Dleskovška planota, Veliki vrh (12.9.)
- pohod po poteh Brežiške čete (24.10.)
- Cirnik (19.12.)

V današnjih dneh imamo vsi zelo hiter način življenja in si premalo časa vzamemo za rekreacijo, zato vam tukaj ponujamo enkratno priložnost, da stvari obrnete na bolje!

Zato pohitite s prijavami v BIT-u in se nam pridružite na izletih, kjer bomo lahko občudovali lepo naravo in bomo daleč od vsakodnevnih skrbi!