aaaaaaaaaaaaOkrogla miza - Zakon o malem delu

Okrogla miza - Zakon o malem delu

petek, 25. marec 2011petek, 25. marec 2011, .00

Malo delo da ali malo delo ne?

Glede na naknadni zakonodajni referendum o Zakonu o malem delu, bomo v našem kraju pripravili okroglo mizo, na katero smo povabili različne predstavnike, (Ministrstvo za delo družino in socialne zadeve, Gibanje za dostojno delo in socialno družbo, Zveza svobodnih sindikatov Slovenije, ...) da nam predstavijo svoja stališča.

Več:

Udeležbo so nam potrdili:
Marko Funkl - Gibanje za dostojno delo in socialno družbo, Iljaš Igor - Sekretar odbora sindikata KŽI za Posavje, Pezdirc Jure - direktor Eventim d.o.o., Gašper Kokot - Združenje za odgovorno prihodnost vseh generacij, Borut Cink - strokovni sodelavec v Poslanskem klubu LDS v Državnem zboru RS, Nevenka Les - vodja urada za delo Sevnica.

Okrogla miza bo potekala v petek, 25.3.2011 ob 17h v sejni sobi prostorov Mladinskega centra Brežice (Gubčeva 10a, 8250 Brežice).

Skupaj se bomo pogovorili in odgovorili na vprašanja javnosti o Zakonu o malem delu, o katerem bomo volivke in volivci odločali na referendumu, 10. aprila 2011.

Zato vabljeni v čim večjem številu!