Notpadu Lajv

Sobota, 18. Sep 2010, 20:00

Stadion Stožice

Več:

Lado Bizovičar in Jurij Zrnec pripravljata glasbeno-gledališki spektakel na novem stadionu v Stožicah, ki sta ga poimenovala “Notpadu lajv?!”. »Notpadu lajv?!« je nova, večja različica, živa različica oddaje »As ti tut not padu?!«, ki se bo zgodila na novem stadionu Stožice, 18.9.2010.

DNEVNO DOGAJANJE

Pred večernim šovom bo skozi dan na prizorišču festivala za zabavo poskrbel glavni oder z glasbenim programom, piknik prostor za družine z uličnimi umetniki, številne športne dejavnosti, dobrodelni kotiček in vsebine za otroke.

VEČERNO DOGAJANJE
Dogodek je zasnovan kot največja gledališka predstava, ki se je kadarkoli zgodila v Sloveniji. Gre za nadgradnjo popularne televizijske oddaje “As ti tud not padu?!”, po vzoru komikov, ki so se po nekem obdobju pojavljanja na televizijskem mediju odločili svoje delo pretvoriti še v več kot uspešne predstave v živo, npr. Monty Python’s Flying Circus z Monty Python live at Hollywood bowl, Little Britain s showom Little Britain Live in po vzoru nam bližje ekipe Top liste Nadrealistov z njihovimi nastopi v živo.

Predstava temelji na skečih, glasbenih in “show” točkah in ne na pogovoru z gosti. Zaradi veličine dogodka, bo izvedbena ekipa in igralska zasedba okrepljena, ravno tako pa bodo sodelujoči gostje samo najboljši posamezniki.

Na predstavi se bo uporabilo rubrike in like, ki so že dobro znani iz oddaje: Doktor in Marija, Joc in Joc, Naše male zverinice, Večernik z Janezom Jelebom, Andrejem Abrankom in Bojanom Baničem, Žememlje, Zavod 26. Junij, Jurif, Pijama Party, Cankar in skodelica kave, Slavoj Žužek,... Predstavilo pa se nam bo tudi veliko novih likov ter skečev. Med drugimi se nam bodo prvič predstavili liki: Jezus na gori, Cezar, Specialna enota, Stožice imajo talent, Destrokviz, …

Predstava bo za glavna akterja izjemno zahtevna, zato bodo skeči in točke kombinirani s številnimi video prispevki, pevski nastopi poznanih glasbenikov, videli pa bomo tudi točke, v katerih se bodo med seboj pomerili talenti, ki jih še nismo videli. Na stadionu se bo izžrebalo tudi srečneža iz publike, ki bo za nagrado prejel osebni avtomobil, seveda pa si bo moral nagrado kljub sreči še priboriti.

Gosti predstave »Notpadu lajv?!«

Zaradi velikega zanimanja javnosti objavljamo zadnji spisek sodelujočih v predstavi »Notpadu lajv?!«. Obetajo pa se še dodatni gosti, o katerih vas bomo obvestili.

Magnifico
Jan Plestenjak