aaaaaaaaaaaaDŠB nočni pohod z bakljami na Šentvid - PRESTAVLJENO!

DŠB nočni pohod z bakljami na Šentvid - PRESTAVLJENO!

sobota, 9. januar 2010, 20.00

Nad Petrolom na Čatežu - Šentvid

ZARADI POMANJKANJA SNEGA BOMO POHOD PONOVNO PRESTAVILI! TOČEN DATUM BOMO DOLOČILI TAKOJ, KO PRISPE K NAM NOVA POŠILJKA SNEGA, ZATO REDNO SPREMLJAJTE NAŠO SPLETNO STRAN.

DRŽIMO PESTI, DA ČIM PREJ ZAPADE KAJ SNEGA IN DA BODO TUDI TEMPERATURE NEKAJ STOPINJ POD NIČLO!

Vabimo Vse, ki želite ob nočnem pohodu z bakljami uživati v zimski idili...

Več:

Ker smo ponovno le dočakali nekaj snežink, ki bodo ostale z nami čez cel teden, smo se na Društvo študentov Brežice odločili, da bomo izvedli naš že tretji nočni pohod z bakljami na Šentvid, ki brez snega ne bi dosegel svoje radosti in nočno-snežnih čarov.
    Vabimo Vse, da se nam pridružite že to soboto, 9.1., ob 20-i uri zvečer, nad Petrolom na Čatežu. Tam se bomo zbrali in nato v prijetni družbi odpravili na pohod vse do cerkvice, na vrhu Šentvida. Vzdušje, ki ga bodo naredile svetlikajoče snežinke ob soju naših bakelj in snežna odeja pokrajine, bo več kot čarobno. Ob hoji se bomo tako počutili kot v snežni pravljici.
    Za baklje in nekaj pijače bo poskrbljeno. Dogodka se morate le udeležiti v čim večjem številu ter tako poskrbeti za rekreacijo tudi v zimskem času in hkrati občudovati vse lepo, kar nam narava v tem času ponuja.