Možganski fitnes

sobota, 26. maj 2007, 11.00

Mestni Atrij

Delavnica, kjer bomo razmigali svoje možgane. Če imate kakšno novo oziroma noro idejo....

MOŽGANSKI FITNES

Zmigaj svoj možgan!

Ustvarjalnost in inovativnost sta danes odločujoča vira konkurenčne prednosti na ravni posameznika in družbe. Vse več ljudi opravlja ustvarjalne poklice, ustvarjalna okolja pa so vse bolj zaželena in cenjena.

Ustvarjalnost, inovativnosti in samoiniciativnost so lastnosti, ki so dobro zagotovilo, da krepak študent po končanem študiju uspešno vkoraka na trg delovne sile. Trenirajte svoj potencial in sodelujte na delavnici »Možganski fitnes«.

Paketa za spodbujanje ustvarjalnosti in igrivosti »Možganski fitnes« in »Možganski fitnes+ « sta edini tovrstni pri nas. Povzročata miganje možganov, sproščanje ustvarjalnosti in krepita inovativnost.

Možganski fitnes + dodatno prilagodimo vašim željam in potrebam. Na primer, če si želite domisliti novih sloganov za vaš klub ali ime festivala, ki ga organizirate ali časopisa, ki ga izdajate.

Z »Možganskim fitnesom« osvetlimo pomen ustvarjalnosti za razvoj posameznika in družbe, spodbudimo kreativnost, obudimo dobre zamisli in vas opogumimo, da jih uresničite.

Ideje so priložnost za posameznika, njegovo prihodnost in razvoj, posledično tudi za razvoj celotne družbe.