LABIRINT UMA

petek, 6. maj 2011, 21.00

MC Brežice

Predstava, ob kateri zastane dih!

Več:

Društvo študentov Brežice, 6. maja 2011, gosti predstavo ob kateri boste uživali v klasičnih čarovniških točkah (točke z vrvmi, ruticami, ...) in v modernem mentalizmu (telepatija, branje misli, poznavanje preteklosti posameznika). Točke, katere vam bodo jemale dih in izvabljale začudenje, bodo izvedene v sodelovanju z obiskovalci.

Nastop (Mitje Rot) sestavlja moč sugestije, mentalizma in telekineze. Z raznimi tehnikami in na zabaven način, vam bo predstavljen svet mističnega ter prikazana razlika med klasičnimi čarovniškimi točkami in modernim mentalizmom.

Ob zaključku boste spoznali zanimivosti sugestivnega programa (psihično vplivanje), kjer boste lahko sami ugotovili zakaj imajo reklame takšen vpliv in kako lahko preprosti ukazi vplivajo na nas.

Predstava je polna čudenja, smeha in humorja.

Se vidimo v petek, 6. maja 2011, ob 21. uri v Mladinskem centru Brežice!

DŠB