Krvodajalska akcija

ponedeljek, 21. september 2009, .00

Ekonomska šola Brežice

Območno združenje Rdečega križa Brežice v sodelovanju z RKS in ZZTM Ljubljana ter Društvom študentov Brežice že 2. v tem letu organizira krvodajalsko akcijo.

Več:

Kri je zelo pomembna za vsakodnevno zdravljenje in reševanje življenj. Njenega pomena se zavedamo tudi v Društvu študentov Brežice in bomo zato letos že 2. v sodelovanju z območnim združenjem Rdečega križa Brežice, RKS in ZZTM Ljubljana organizirali krvodajalsko akcijo.

Potekala bo v ponedeljek, 21. septembra 2009 od 10.00-15.00 ure in torek, 22. septembra 2009 od 8.00-12.00 ure, v Ekonomski šoli Brežice (Bizeljska cesta 45).

Pogoji, ki jih morate kot krvodajalec izpolnjevati so, da ste zdravi, stari od 18 do 65 let in tehtate najmanj 50 kilogramov. Ženske lahko dajejo kri vsake 4 mesece, moški pa vsake 3 mesece.

Upamo, da se nam pridružite v čim večjem številu in tako izrazite skrb za druge, ki potrebujejo pomoč. Pomembno je, da se zavedamo, da se lahko nepričakovano zgodi nesreča ali pojavi bolezen tudi nam in našim bližnjim, zaradi katere bomo nujno potrebovali kri.  Zato nikar ne odlašajte in pridite na krvodajalsko akcijo, saj nekje že čaka oseba, kateri bo lahko prav vaša kri rešila življenje.

VSI ČLANI PREJMETE OB UDELEŽBI ŠE PRAKTIČNO NAGRADO!!!