aaaaaaaaaaaaKisha

Cvetličarna live2
Ljubljana

Več:

V ljubljansko Cvetličarno v soboto, 2. 10. 2010 ob 21.00 prihaja mednarodni projekt Kisha!

Na koncertu bodo predstavili aktualni prvenec, album »A'njar«, ki je izšel pri založbi EMI Hungary in prejel odlične ocene. Kisha navdušuje medije in kritike, posebej toplo sprejeti pa so med poslušalci. Odličen glasbeni sestav z vrhunskimi glasbeniki je prava avdio-vizualno-scenska poslastica, ki bo še posebno ugajala ljubiteljem mešanice etno in downtempo glasbe.

Koncert zasedbe Kisha je zasnovan kot zvočno potovanje t.i. »hungarofone« glasbe, ki prihaja iz babičinega radia. Že sama scenografija je postavljena tako, da poslušalec dobi občutek, da kuka v dnevno sobo in spremlja glasbenike, ki igrajo zaradi svojega veselja do glasbe, kar pa še dodatno prispeva k edinstvenosti celega dogodka. Poleg vseh skladb z nove plošče »A'njar«, ki jih bodo v živo predstavili, bo za primeren uvod in zaključek poskrbel DJ, VJ pa bo po vsaki pesmi spretno dodal tudi svojevrstno vizualno ozračje.

Kisha je že večkrat nastopila v Budimpešti, Ljubljani, Debrecenu in na številnih manjših prireditvah, njeni koncerti pa se vedno končajo z ovacijami, kar napoveduje tudi nepozabne koncerte na prihajajoči turneji. Za medijski uspeh Kishe sta najbolj zaslužna predvsem karizmatična lepotica Anđa Marić, ki jo mediji spremljajo že leta in harmonikar Janez Dovč, ki s svojo virtuoznostjo in unikatnim videzom osvaja srca poslušalcev. Dodatno vrednost skupini pridajajo izvrstni glasbeniki, sicer znani iz drugih glasbenih zasedb, kot sta Magnifico in Cubismo, ter priznani producent in DJ, ki skrbi za moderni in atraktivni zvok skupine.

ZASEDBA:

Anđa Marić – glas

Janez Dovč – harmonika

Robi Pikl – kitara

Krešimir Tomec – bas kitara

Sergej Ranđelovič – bobni

Marco Grabber – live electronics/DJ

Vstopnice lahko kupite na www.eventim.si