DŠB jadranje

ponedeljek, 21. september 2009sobota, 26. september 2009, .00

Od ponedeljka, 21.9., do sobote, 26.9.2009, Društvo študentov Brežice vabi vse ljubitelje morja, vetra in slanih doživetij na zadnji odklop pred novim študijskim letom.

Več:

Te morje privlači? Bi odkrival nedostopne zalivčke? Se naučil jadrati? Imaš idealno priložnost! DŠB te namreč vabi na nepozabno jadranje... Morje, sonce, najlepši otoki dalmacije ...

“Dvigni jadra skupaj z nami ter se podaj užitkom in avanturi naproti.”

Jadranje bo potekalo v obliki sproščenega skupinskega jadranja, kjer bomo združili zabavo, adrenalin in dobro družbo, z vetrom in čudovitimi otoki Dalmacije. Vsak dan si bomo za nočitev izbrali drugo lokacijo. Jadrnica nam bo omogočila, da bomo spoznali tudi najbolj skrite kotičke Jadrana. Ogledali si bomo zanimive otoke, spoznali Dalmatinska mesta, se okopali v idiličnih zalivčkih, ob večerih pa poskrbeli za druženje in zabavo.

Predznanje za udeležbo ni potrebno, saj bomo jadranje nadgradili z jadralnim tečajem. Tako si bo vsak od udeležencev lahko izbral svojo vlogo na jadrnici in imel možnost postati aktiven član posadke.

Avanturi naproti se bomo podali z več enakimi jadrnicami, kar bo jadranje naredilo še bolj zanimivo. Jadrnice so opremljene z vso potrebno opremo (kuhinja, kopalnica, wc, tuš, posteljnina ...) in bodo nudile vso potrebno ugodje.

Za vsako jadrnico bo pripravljena tudi hrana in pijača, za vseh šest dni, ki je vključena v ceno. V ceno so vključeni tudi vsi ostali stroški (privezi, marine, gorivo, čiščenje).

6 dnevni aranžma vključuje
• najem jadrnice,
• najem skipperja,
• čiščenje,
• posteljnina,
• gorivo,
• priveze/marine,
• osnovna hrana in pijača za vseh 6 dni,
• in animacijo.

Cena aranžmaja
samo 180 EUR (člani DŠB), ostali 250 EUR. (v ceno ni vključen prevoz na relaciji Nm – Šibenik – Nm, ki znaša 20 EUR).

Prijave in dodatne informacije
BIT (Brežiška info točka) (tel. (07) 496 43 42, vsak delavnik od 8h do 15h) ali Gregor Borošak (gsm: 041 77 77 61).

Ob prijavi je obvezno tudi plačilo aranžmaja (rezervacij ne sprejemamo). Če želite, lahko ob prijavi plačate samo kotizacijo, ki je 50% vrednosti aranžmaja in ostalo tri dni pred odhodom.

ZA POKUŠINO pa še filmček, ki je nastal v preteklih letih!