II. koncert: Strune in Srca, akustična zasedba

četrtek, 25. junij 2015četrtek, 30. julij 2015, 9.00

mail.google.com

30. julij 2015 ob 21:00, grajsko dvorišče v Brežicah

Drugi koncert DŠB-jevega poletnega dogajanja bodo zaznamovali zvoki brežiške skupine Strune in srca, ki jo sestavljajo Nina Iskra na vokalu, Bor Marolt na kitari in Matjaž Predanič z vlogo vokalista, klaviaturista ter kitarista.

Več:

Člani sestava imajo za seboj kar nekaj izkušenj z glasbo – Matjaž je zaključil študij na ljubljanski akademiji, Nina in Bor pa nižjo glasbeno šolo, zraven tega pa še vsi trije neprestano sodelujejo v mnogih drugih glasbenih zasedbah. Strune in srca obstajajo že skoraj 10 let. V tem času so se skozi zanimiv repertoar predstavili mnogim poslušalcem, za katere najraje igrajo večne uspešnice izvajalcev, kot so Eric Clapton, Elvis Presley, Bon Jovi, Europe, Elton John, ABBA, Parni Valjak, Novi Fosili, Bruce Springsteen, Beatles, Queen, Bryan Adams itn. Pravijo, da sta njihov izbor skladb in akustična izvedba izjemna priložnost, da se ob njihovem koncertu sprostite in uživate v melodijah.

Takšnega mnenja smo tudi mi, dragi naši! Zato vas lepo vabimo, da se nam pridružite in doživite krasen četrtkov večer!

VSTOP PROST!

mail.google.com