1. Brežiški Guitar battle

petek, 12. junij 2009, 18.00

Mestni atrij Brečice, CPB 17

Dijaška sekcija DŠB pripravlja edinstveni dogodek za vse glasbenike in ljubitelje kitarskih strun: 1. Brežiški Guitar battle + Jam session!

Več:

Naš naslednji cilj je izvedba projekta s področja kulture, in sicer glasbe. Dijaška sekcija Društva študentov Brežice je namreč dala iniciativo za poživitev glasbenega dogajanja v Brežicah na malo drugačen način. Mladim kitaristom, ki jih v Posavju ne manjka, bi radi dali možnost, da se pokažejo, izpilijo svojo ustvarjalnost in znanje ter s tem pripomorejo k še večjim glasbenim dosežkom. Društvo tako pripravlja dogodek, na katerem bi se mladi nadebudneži prvotno pomerili v igranju kitare, poleg tega pa pokazali morebitno perspektivnost.

Samo prireditev smo si zamislili kot kitarski dvoboj, na katerem se bodo pomerili že v naprej prijavljeni kandidati. Zmagovalce dvobojev, kot tudi glavnega zmagovalca bo izbrala žirija, ki jo bodo sestavljali trije člani, vsi glasbeno osveščeni. Da bi še dodatno popestrili program in hkrati glasbenikom dali možnost, da s svojo improvizacijo ustvarijo nekaj novega, bomo v program vključili tudi »jam session«.

Si torej pripravljen na prvi kitarski dvoboj Posavja? V Mestnem atriju se bo 12. 6. 2009 odvijal prvi brežiški kitarski dvoboj, v katerem se bodo pomerili kitaristi Posavja. Imaš dovolj moči in znanja, da se soočiš z ostalimi in ob tem osvojiš še kakšno nagrado? Prinesi svojo opremo (kitara, kabli, ojačevalec, efekt – če ga imaš) in se dokaži! Prijavi se (ime, priimek, telefon) po E-mailu ali pa nas pokliči! Prijave sprejemamo do 10. 6. 2009!

Naj zmaga najboljši!

Kontaktni tel.: 031/522 353 (Nejc) ali E-mail: nejc.orsanic@gmail.com