Finančno informiranje za mlade

sobota, 18. oktober 2014, 9.00

1920946

Delavnica "Jaz, finančno pismen" bo v celoti spremenila tvoje dojemanje denarja in te opremila s številnimi uporabnimi orodji, napotki in popotnicami, s pomočjo katerih boš lahko brez težav pričel spreminjati svoje obstoječe finančno stanje in se podali na potovanje proti želenim ciljem.

Več:

Na delavnici se bosš seznanil z uporabnimi orodji, s pomočjo katerih boš lahko mesečno spremljal svoj finančni tok, si naredil bilanco stanja in premoženja, prejel nasvete in napotke o pasteh pri zadolževanju, zavarovanju in kreditiranju.

Kaj boš prejel z udeležbo na delavnici

• ozavestil bop, da je denarja za vse dovolj,
  • katere prepričanja o denarju me podpirajo in katera ovirajo
  • pomen in vloga finančne pismenosti
  • moji cilji, moje vrednote
  • pomen finančnega načrta
  • osebno premoženje in obveznosti
  • pomeni in pasti zavarovanja
  • zakon zadolževanja
  • zakon varčevanja in investiranja

Delavnica je namenjena vsem, ki se prvič seznanjajo z pojmom finančne pismenosti, kot tistim, ki so že naredili prve korake, pa bi radi znanje poglobili, vsem ki bi radi preobrazili svoje obstoječe stanje in ga spremenili v izpolnjujoče, uspešno ter finančno pretočno realnost.

Delavnico bomo izvedli v dveh sklopih. Prvo predavanje bo 18.10, drugo pa 25.10 s pričetkom ob 9.00 uri.

Zaradi omejenega števila mest so potrebne prijave na email naslov: info@drustvo-dsb.si, do vključno 16.10.2014.

Delavnica je brezplačna.

***********

Delavnico vodi

Marja Mavsar bo v delavnici delila svoje znanje in vam zaupala številne uporabne metode, ki jih je pridobila na podlagi osebnih izkušenj pri upravljanju s financami in v zavarovalništvu.

1920946