FERRY CORSTEN

Gospodarsko razstavišče, Ljubljana

Več:

PRVIČ V SLOVENIJI: TWICE IN A BLUE MOON
...to ni party, ampak EXPERIENCE Telo in glavo vam bo stresal 3-urni live act Ferry Corstena, ki ga je produkcijsko zasnovala ekipa Unlimited production (Tiësto), zdaj pa ga je le še nadgradila: TWICE IN A BLUE MOON je laserska projekcija, so ogromni LED zasloni, je vrhunski zvok in je prečudoviti vokal pevke Betsie Larkin.
Večer bo dodatno začinil evforični dance lider, Lange, eden najboljših DJ-jev, ki jih premore trance. Glasno bo, treslo se bo in svetilo se bo - tokrat bo novo leto pet dni prej, kot običajno. TWICE IN A BLUE MOON bo vrhunski dogodek, ki bo presegel pojem zabave in postal to, kar v bistvu je – EXPERIENCE.

Predprodaja vstopnic Redna predprodaja vstopnic se prične v ponedeljek, 16. novembra 2009 ob 10.00 uri preko sistema Eventim.si in na pooblaščenih prodajnih mestih. Cene vstopnic bodo 22, 27, 29 in 34€.
Hitrejši obisk eventim.si predprodajnih mest vam bo prinesel nižjo ceno, saj se bo cena spreminjala s številom prodanih vstopnic.