Fazanc 2014

banner-fazanc
Več:

Dragi naši fazani,

letos ste stopili v popolnoma novo obdobje vašega življenja, poganjati so vam začela krila in to si vsekakor zasluži veliko praznovanje! :) Letos bo za to že tradicionalno poskrbelo Društvo študentov Brežice v soorganizaciji z Zavodom za podjetništvo, turizem in mladino Brežice.

Fazanc bo letos potekal v petek, 24. oktobra 2014, s pričetkom ob 20:30.

V klubu MCB boste lahko žurali do poznih ur z znanim dj-em DJ YOCO, ki je vrtel že na številnih partyih po Ljubljani in drugod (Kmš, maturantski izleti itd.)

Pripravljamo pa tudi zabavni del programa, in sicer izbor za TOP FAZANA/KO. Na podlagi zabavnih iger bomo izbrali najboljšega, najbolj pogumnega fazana, zato zamenjajte svoje perje in se pokažite v najboljši luči! Seveda bomo poskrbeli tudi za koruzo in ostalo vam ljubo hrano.

Da pa boste na dogodek lahko prišli čimprej bo za vas organiziran tudi brezplačni avtobusni prevoz iz Posavja.

Vozni red:

19:30 Brestanica (AP pri Petrolu)

19:50 Glavna AP Krško

20:05 brege

20:08 Mrtvice

20:13 Dol. Skopice

20:20 Krška vas

20:30 BREŽICE

**********************

20:50 Dobova

21:10 BREŽICE

Zaradi lažje organizacije prevoza so potrebne predprijave do petka do 12.00 ure na mail info@drustvo-dsb.si. Pripišite ime priimek in postajo na kateri vstopate.

***************************
Vstop prost!!!!

Ponovno bo frčalo po vseh Brežicah, zato ne zamudi najboljše zabave za fazane ;)

Vabljeni vsi fazani in ostali! :)

vaša DŠB ekipa

banner-fazanc