sobota, 23. december 2017, 17.00

Mladinski center Brežice
DŠBožiček

Juhu veseli december je zopet tu!

In z njim tudi težko pričakovan DŠBožiček. Ja, tudi letos je slišal, da je med študentskimi družinicami veliko pridnih otrok, katere želi obdariti. Svoj prihod je tako naznanil v soboto, 23.12.2017 ob 17.00 v igralnici Mladinskega centra Brežice.

Vstopnina: 0.00

Več:

Torej vsi študentje, ki ste ob enem tudi starši, skupaj z otrokom napišite pismo božičku in zraven pošljite izpolnjeno prijavnico, ki jo najdete na naši spletni strani (https://www.drustvo-dsb.si/o-drustvu/dokumenti).
Vse skupaj pošljite na naslov Cesta prvih borcev 44, 8250 Brežice ali pa se osebno oglasite na BIT-u. Starši morate biti tudi člani Društva študentov Brežice. Če to še niste, prinesite na BIT potrdilo o šolanju za tekoče študijsko leto.

Božičkovi škratki bodo na BIT-u sprejemali pisemca in prijavnice do četrtka, 21.12.2017, zato le pohitite.
O dogodku ne pozabite obvestiti še ostalih mladih družinic, ki jih poznate, da jih DŠBožiček slučajno ne zgreši.

Za ostale informacije in vprašanja smo vam na voljo na telefonski številki 041-506-292 (Tamara).