DŠBožiček je spet tu!

nedelja, 26. december 2010, .00

Brežice

Leto je naokoli in k prazničnem vzdušju želimo prispevati tudi na Društvu študentov Brežice, zato že nekaj let zapored izvajamo projekt DŠB Božiček, ki zajema obdaritev najmlajših članov študentskih družin.

Več:

Da se bodo oči malčkov še bolj svetile v tem prazničnem času, nam morajo starši, s statusom študenta seveda, poslati kakršnokoli sliko svojega otroka na temo »NAJRAJE IMAM..…« in izpolnjeno prijavnico, ki jo najdete na naši spletni strani www.drustvo-dsb.si pod zavihkom »Dokumenti«, na elektronski naslov info@drustvo-dsb.si  ali po pošti na naslov: Društvo študentov Brežice, CPB 17, 8250 Brežice, oziroma se lahko na BIT (Brežiška info točka) oglasite tudi osebno.

Obdarovanje vaših otrok z obiskom DŠB Božička, bo potekalo v nedeljo, 26.12.2010, ob 10-i uri, (kraj sporočimo ob prijavi). Pogoj udeležbe je, da ima vsaj eden izmed staršev status študenta in mora biti član Društva študentov Brežice (oddati mora potrdilo o šolanju za tekoče študijsko leto 2010-2011). Za dodatne informacije pa se lahko obrnete na številko : 041 968 680 (Janja).

S pošiljanjem slik in prijavnic pa vsi zainteresirani le pohitite in jih oddajte najkasneje do torka, 21.12.2010, saj DŠB Božiček že čaka na vas!