Informativa = Preventiva

sobota, 7. maj 2016, .00

Delavnica slovenskega znakovnega jezika

Po že uspešno izvedeni prvi delavnici, v sklopu novonastalega projetka "Informativa = Preventiva", za vas organiziramo delavnico slovenskega znakovnega jezika!

Vstopnina: 0.00

Več:

Tokrat organiziramo kratko, vendar poučno, 2-urno, delavnico slovenskega znakovnega jezika, kjer se boste lahko skozi zabavno medesebojno interakcijo naučili osnov.

Naučili se boste:
- osnov slovenskega znakovnega jezika
- enoročno abecedo
- kako se predstaviti
- kako stopiti v stik z osebo

Delavnico bo vodila študentka Nina Volčanjk, ki o sebi pravi:
"Lani sem prostovoljno delala na Centru za sluh in govor v Mariboru in pomagala gluhim in naglušnim učencem. Tretje leto se že učim znakovnega jezika, učim plavanje in smučanje, študiram RP(trenutno 4. letnik). Prav tako sem od OŠ dalje prostovoljka, večinoma z otroci (ZPM; učne pomoči na šolah ipd.). "

KDAJ: 7. 5. 2016 (16.00-18.00)
KJE: Brežiška info točka (Bit), Cesta prvih borcev 44 (Zraven gostilne Vrtnica v centru Brežic)

Udeležba je brezplačna, potrebna pa je predhodna prijava preko spletnega obrazca, zaradi omejenega števila.

Vljudno vabljeni!