CANYONING "INJEKCIJA ČISTEGA ADRENALINA"

sreda, 24. junij 2015sobota, 4. julij 2015, .00

Bovec
canyoning (1)

Potrebuješ injekcijo čistega adrenalina po vseh opravljenih izpitih in nepozabno vstopiti v poletje? Želiš preizkusiti nekaj drugačnega, norega in edinstvenega?

Več:

Pridruži se nam v soboto 4. julija 2015, ko gremo DŠB-jevci na canyoning (soteskanje) V Bovec.

Canyoning  predstavlja adrenalinsko aktivnost, ki se odvija v kanjonih in soteskah pritokov reke Soče daleč proč od gneče ponorelega sveta. Gre za spust skozi sotesko (kanjon) in premagovanje naravnih ovir in preprek. Za dodatno zanimivost poskrbijo naravni tobogani in slapovi čez katere skačete v tolmune, napolnjene s kristalno čisto vodo. Ves čas aktivnosti vas obdaja le neokrnjena narava – vsekakor občutek, ki ga je vredno doživeti!

Da pa bo izlet res nepozaben, se bomo po canjoningu podružili na piknik prostoru, kjer bo DŠB ekipa poskrbela, da ne bomo lačni in žejni.

Prijave zbiramo do 2. 7. 2015. Število mest je omejeno, zato pohiti in se prijavi na bit@drustvo-dsb.si ali preko naše kontaktne osebe 031-708-804 (Matic).

Plačilo izleta lahko poravnate na Bit-točki ali osebno ob odhodu.

Članska cena za celoten izlet je samo 37€!

Za tiste, ki še niste včlanjeni je cena 42€ (37€ izlet ter 5€ včlanitev)

Izlet vključuje: cca. 3 urni canyoning + prevoz + kosilo ob Soči + zabavo ter še in še …

Potrebna oprema so samo kopalke in brisača, za ostalo bo poskrbljeno.

Predviden čas odhoda je ob 6:15 Brestanica-6:30 Krško- 6:45 Brežice, točen čas odhodov ter vstopne postaje sporočimo naknadno.

canyoning (1)