Brežice, moje čisto mesto

sobota, 7. maj 2011, .00

Brežice

Člani Društva študentov Brežice bomo 7. maja 2011 organizirali enodnevno čistilno akcijo v centru Brežic.

Več:

Na akcijo ste vabljeni dijaki, študentje in drugi prebivalci občine. Cilj akcije je predvsem poudariti pomen čistega okolja, ki nas obdaja in opomniti, da je čisto okolje vrednota tudi nas mladih. Za osnovno traso čiščenja smo si v osnovi zamislili predvsem sam center mesta in glavne javne institucije (policija, bolnišnica, ZD, osnovna šola in srednje šole) v Brežicah. Vsi, ki se boste akcije udeležili, vas bomo oskrbeli z majicami s primernim sloganom, saj želimo, da postane projekt tradicionalen. Po končanem čiščenju je poskrbljeno za jedačo in pijačo.

Torej vabljeni vsi, ki želite živeti v čistih Brežicah. Dobimo se v soboto, 7. maja 2011, ob 11.00 uri pred Brežiško info točko (Cesta prvih borcev 17).

DŠB