aaaaaaaaaaaaČistilna akcija: Brežice, moje čisto mesto II

Čistilna akcija: Brežice, moje čisto mesto II

sobota, 17. oktober 2009, 11.00

VLJUDNO VABLJENI NA ČISTILNO AKCIJO: BREŽICE, MOJE ČISTO MESTO številka II!

Več:

Člani Društva študentov Brežice bomo v oktobru zopet organizirali enodnevno čistilno akcijo v centru Brežic. Gre že za drugo takšno akcijo, pod okriljem našega društva, ki se počasi razvija v tradicionalni dogodek.

Na akcijo bodo vabljeni dijaki, študentje in drugi prebivalci občine. Cilj akcije je predvsem poudariti pomen čistega okolja, ki nas obdaja in opomniti, da je čisto okolje vrednota tudi nas mladih.

Za osnovno traso čiščenja smo si v osnovi zamislili predvsem sam center mesta in glavne javne institucije (policija, bolnišnica, ZD, osnovna šola in srednje šole) v Brežicah.

V okviru akcije bomo udeležence oskrbeli s posebnimi majicami s primernim sloganom, saj bi radi ljudi ozaveščali na vsakem koraku. Po končanem čiščenju bomo za vse udeležence akcije pripravili še nekaj jedače in pijače.