BREŽICE: Kolumbovo jajce

Odlična KOMEDIJA!

Več:

ODLIČNA komedija KOLUMBOVO JAJCE

Iz vsebine: ženske, naj bodo sestre, matere, sodelavke, ljubice ali žene, si zagotovo želi razumeti vsak normalen moški, vendar priznajmo, le malokateremu to zares uspeva. Obratno je povsem enako. Tudi ženske ne razumejo moških, predvsem ne tistih s katerimi so poročene. Ženski nikakor ni jasno zakaj nogavice ležijo po celem stanovanju, zakaj moški ne zna zamenjati toaletnega papirja in zakaj mu je, če se izgubi, tako težko vprašati za pot. Razlog je povsem enostaven. Ženske so v vseh pogledih drugačne od moških: izgledajo drugače, mislijo drugače, delujejo drugače...

SE SPRAŠUJETE KJE SO RAZLIKE MED SPOLOMA? POVSOD!
Monokomedija, ki je po dobrih dveh letih že praznovala 100. ponovitev, ponuja svojstven odgovor Jamskemu človeku. Zgodba sodobne ženske, ujete v svet, ki ga režirajo moški, je plod skupnega dela Gustav filma in Kulturno umetniškega društva Kreker, ter nadarjene pisateljice podpisane s psevdonimom Iskra Ignis. Gre za izvirno slovensko komedijo, ki se postavlja ob bok vsem tovrstnim svetovnim uspešnicam.
Uroš Fürst, akter monokomedije Jamski človek, se je tokrat predstavil v režijskem prvencu, kjer je svoje bogate izkušnje delil z igralko Mojco Funkl.
Predstava traja cca 75 min.

Cena vstopnice v predprodaji samo 15 €! Za ČLANE DŠB SAMO 13 €!

IDEJA: Presenetite svojo družino, znance, prijatelje in jim podarite vstopnico za predstavo!