BOK!fest Ljubljana

torek, 20. april 2010, .00

Ljubljana

Za vse lokalne študente, ki študirate v Ljubljani, prihaja BOK!fest !

Več:

Preteklo šolsko leto smo organizirali prvi tako imenovani BOK!fest v Ljubljani in Mariboru, ki je bil v obeh mestih zelo dobro sprejet.

Letos s projektom nadaljujemo in sicer 20. aprila v Ljubljani v KMŠ-ju in  nato meseca maja še v Mariboru.

Na dogodku, kjer se bodo srečevali stari prijatelji, obujali spomini ter kjer bodo stekla nova poznanstva, bo potekala še degustacija vina s pogostitvijo.

Vse se bo dogajalo v zgornjem delu KMŠ-ja, kjer bosta glasbo vrtela DJ Guli in MC Jay - Jure od 21.00 naprej.

Vstop bo za člane, s potrjeno DŠB izkaznico za letošnje šolsko leto, brezplačen!
Zato pozivamo, da prinesete pristopno izjavo (v primeru, da se včlanjujete prvič) in potrdilo o šolanju za tekoče šolsko leto na BIT (Brežiška info točka)

Organiziramo tudi prevoz za tiste, ki se bodo želeli udeležiti dogodka iz Brežic. Najkasneje do ponedelja zvečer se lahko prijavite z imenom in priimkom na: 041 777 761 (Gregor) Točna ura odhoda bo še objavljena.

Se vidimo, BOK!