BOB DYLAN

Nedelja, 13. Jun 2010, 20:00
Hala Tivoli, Ljubljana, Slovenija

Več:

BOB DYLAN PRIHAJA V SLOVENIJO!

Rojen je bil v obdobju največjega svetovnega spopada, kar ga pomni človeštvo. Do danes je preživel nešteto svetovnih sprememb, doživel vojne, katastrofe, bolezni, trpljenje, žalost. A hkrati je kot priča človeške vztrajnosti pel o upanju, ki ga je videl in še zmeraj vidi v človeški rasi. Kot trubadur, a mnogo manj vesel trubadur, je potoval povsod po svetu in s svojimi pesmimi kritiziral človeško zlo, pohlep in željo po (samo)uničenju.

Napisal je pesmi, ki se še danes pojejo v najbolj črnih trenutkih in njegovi hiti, katerih teme se dotikajo vsega, so himne, ki jih je človeštvo vedno pelo, kadar je bil čas za spremembe. Na t. i. ''neskončni turneji'' nastopa že od leta 1980, na sceni pa je aktiven že petdeset let. Poznajo ga vsi, saj je nastopal povsod in izdal nešteto plošč. Je avtor pesmi, kot sta Knockin' On Heaven's Door ali pa Blowing In The Wind.

Bob Dylan se bo 13. junija ustavil v Ljubljani.
Tega ne smete zamuditi!

vSTOPNICE NA: WWW.EVENTIM.SI