Akcija "Zbiranje šolskih potrebščin"

petek, 15. avgust 2014, .00

BIT Brežice
school-supplies

Društvo študentov Brežice v sodelovanju z Rdečim križem Brežice organizira Zbiralno akcijo šolskih potrebščin za učence in dijake iz ogroženih družin.

Več:

Kot vemo se šolsko leto počasi poslavlja in vsi smo že v pričkovanju počitnic. A na Društvu študentov Brežice razmišljamo o prihajajočem novem šolskem letu in vseh učencih in dijakih, katerim starši zaradi slabšega finančnega stanja ne morejo kupiti šolskih potrebščin, ki jih potrebujejo. Zato vas naprošamo, da pri nakupu lastnih šolskih potrebščin pomislite na tiste, ki si tega ne morejo privoščiti in kupite še kakšen dodaten zvezek, puščico, barvice ali svinčnik ter to prinesete na Brežiško info točko (CPB 44; zraven kavarne Vrtnica).

Zbrane stvari bomo predali Rdečemu križu Brežice, ki bodo potrebščine razdelili učencem in dijakom iz socialno ogroženih družin.

Zbiramo: nove zvezke, svinčnike, barvice, šestila, puščice in rabljene ali nove šolske torbe, ki so uporabne.

Akcija poteka do 15.8.2014

Bodi faca, pomagaj in omogoči polnim predalom, da zadihajo!
;)

school-supplies